Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Other / Други » Общи дискусии

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Забавни подсказки за играта Monkey island 2:Lechuck Revenge
 Мнение Публикувано на: 03 Апр 2015, 02:20 
Nancy Drew
Nancy Drew
Аватар

Изразил благодарност: 2
Получил благодарност: 5
Въпрос: Как да изгоня Ларго Лагранд от града?

Отговор: Говори ли с вуду дамата? Да, точно така! Ще я срещнеш и в тази част от поредицата. Потърси я в блатото. Ако проследиш историята на игрите ще видиш, че в третата част от поредицата също ще е в блатото. Говори с нея и тя ще те опъти. В случай, че не я разбереш ето какво трябва да се направи.

4 съставки за създаване на вуду кукла:

Нещо от главата. ( коса )
Нещо от тялото. ( дреха )
Нещо от Смъртта. (кост от починал роднина )
Нещо от Жлъчката. ( нещо от устната му кухина )

Въпрос: Откъде да намеря тези 4 съставки?

Отговор: По логика, за да плюе трябва да пие. Щом става дума за смърт първото, за което се
сещам е гробище. Дрехата ще откриете при Луууудия Марти, който ще ти иска билет за дрехите. Косата се намира в стаята му, която е в хотела приличащ на кораб. Това всъщност е фалшива перука.

Въпрос: Откъде да намеря лопата, за да поровя в гробищата?

Отговор: Лопатата е на табелата, която изрично е написано, че не е зона за търсене на съкровища.

Въпрос: Как да взема билета от Ларго?

Отговор: За да се сети за дрехите си трябва първо да се изцапа. Ето комбинацията:

Кофа + Блатна Кал + врата = Ядосан и мръсен Ларго

След като се изкаля излез и отиди при Марти. След това се върни в стаята на Ларго и погледни зад вратата. Ето го!

Въпрос: Готов съм с куклата! Сега какво?

Отговор: Време е да изгониш Ларго от града. Влез в стаята му. Той ще е там и ще те чака. Използвай иглата от инвентара с куклата. Това е! Ще разбереш, че Лечък е още жив ( Е, очакваше се! Ако го няма него, няма и игра ).

Въпрос: Трябват ми талисман и пари за капитана на кораба с който ще избягам от острова. Откъде да ги намеря?

Отговор: Стани готвач, като изгониш готвача от кухнята на барът подобен на кораб ( не знам защо повечето сгради приличат на кораб на острова ). За да го изгониш ти трябва капан. Ето как да си направиш един:

Сирене от чинията на алигатора в хотела + конец от кълбото с прежда при вуду дамата + пръчка в близост до приятелите ти стоящи до лагерния огън ( това ми напомня на всички песни и забавни шеги които съм чул от тях в играта :D ) + капанът в близост до Лууудия Марти

За да изгониш готвача просто добави плъха към тенджерата и говори с барманът. Готвача е изгонен! Ти получаваш пари.

За талисман ти трябва стъкълцето на Уоли. Да! И него ще видим в играта. Отново! Той си го сваля от време на време и го слага обратно много бързо, така че го вземи по най-бързия начин веднага щом го остави. Това е!

Ако имате някакви други въпроси питайте тук. Ще напиша нещичко и за вас. :)

- I once owned a dog that was smarter then you.
- He must have taught you everything you know.

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Начало форум » Other / Други » Общи дискусии