Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Adventurers Community » Коментари & Препоръки

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Сърдечни благодарности !
 Мнение Публикувано на: 29 Ное 2009, 21:47 

Изразил благодарност: 0
Получил благодарност: 0
Сърдечни благодарности на целия екип и в частност на " aXe " за игрите с които ни връщат в " неизживяното " детство . Благодарение на " aXe " можах да изиграя " Легенда за вампирите-Кутията на Пандора " и вече се оглеждам за нова. :allup:

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Сърдечни благодарности !
 Мнение Публикувано на: 13 Дек 2009, 17:26 
Аватар

С РАДОСТ И АЗ ЩЕ ПИША В ТАЗИ ТЕМА,ЗАЩОТО ДНЕС ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СЕ УБЕДИХ ЧЕ САЙТА Е НЕВЕРОЯТЕН И ТОВА ВЕЧЕ ЗНАМ НА КАКВО СЕ ДЪЛЖИ -ДЪЛЖИ СЕ НА СТРАХОТНИЯ И УСЛУЖЛИВ ЕКИП,КОЙТО РАБОТИ С УДОВОЛСТВИЕ ТУК ... ЛИЧИ СИ ЧЕ СЕ ГРИЖИТЕ ЗА САИТА И ДАВАТЕ НАЙ-ДОБРОТО ОТ СЕБЕ СИ КАКТО ЗА ИГРИТЕ ТАКА И ЗА САМИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ ! ИСКАМ ДА ОТПРАВЯ БЛАГОДАРНОСТИТЕ СИ СПЕЦИАЛНО КЪМ Fr33style , 4140140 И НА didka222 ВИНАГИ УСЛУЖЛИВИ,ВЕЖЛИВИ И АКТИВНИ... СТРАХОТНИ СТЕ .ПОЖЕЛАВАМ ВИ САИТА ДА СЕ РАЗРАСТНЕ СТРАШНО МНОГО И ДА РАДВАТЕ ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ ХОРА КАТО МЕН -ОБИКНОВЕННИ И ТЪРСЕЩИ ЗАБАВЛЕНИЕ.... ЖЕЛАЯ ВИ ГО НАЙ-НАЙ-ИСКРЕННО !!!!! :allup: :bg: :arms:

Прикачени файлове:
.jpg [61,08 KiB]
850 пъти

Мнение Публикувано на: 29 Юни 2010, 19:54 
Nancy Drew
Nancy Drew
Аватар

Изразил благодарност: 9
Получил благодарност: 10
Медали: 3
Активен потребител (1) Активност в логическите игри (2)
Вие сте страхотни! Наистина! Посещавам сайта не само ежедневно, а по няколко пъти на ден. Чакам с нетърпение новите игри и преводи! Ценя много работата на целия екип, защото си представям труда, който е необходим за да се преведе една игра или да се напише помощ за играта. Благодаря!

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Юни 2010, 20:38 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 36
Получил благодарност: 153
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
msdkg.a написа:
Сърдечни благодарности на целия екип и в частност на " aXe " за игрите с които ни връщат в " неизживяното " детство . Благодарение на " aXe " можах да изиграя " Легенда за вампирите-Кутията на Пандора " и вече се оглеждам за нова. :allup:

Всъщност благодарение на аХе играете повечето игри, защото хора да превеждат винаги могат да се намерят, но тези които могат да подкарат играта на български са малко :)

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 30 Юни 2010, 21:48 
Аватар

Изразил благодарност: 1
Получил благодарност: 1
Аз също искам да изразя своите благодарности към целия екип! Радвам се, че ви има, в противен случай такива неопитни играчи, като мен, щяха да са напълно изгубени! Дано продължавате да се развивате и да ни радвате!

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 24 Юли 2010, 15:08 

Да се обадя и аз :)
От доста време влизам във Вашия сайт и за неразбиращи английски като мен е мана небесна този сайт.
Искам да Ви благодаря за чудесните преводи и също така, че го подържате този сайт просто ей така за слава. Един съвет не приемайте много навътре това което Ви говорят дебилите така да се изразя. ВИнаги ще има някой който ще иска да Ви дърпа надолу. :) Българска му работа.
Още един път Благодаря за преводите :)

ПП. Преди доста години играех почти всички игри на английски и сега чак се светвам за историйте на игрите.. Найс а? :)

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 16 Ное 2010, 22:34 

didka222 написа:
msdkg.a написа:

Всъщност благодарение на аХе играете повечето игри, защото хора да превеждат винаги могат да се намерят, но тези които могат да подкарат играта на български са малко :)

:allup: Благодарна съм на целия екип , но преди година аХе ми прати ЕХЕ за инсталиране на програмка за промяна на резолюцията / моята беше до 1024/600 /,благодарение на която вече " подкарвам " повече игри . :verycrazy:

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Ное 2010, 13:20 

Изразил благодарност: 1
Получил благодарност: 1
Здравейте!!! Удоволствието изцяло е мое за това че ви има. Сърдечни благодарности на целия екип.От доста време влизам във Вашия сайт и като човек който има езикова бариера този сайт е чудесна възможност да се забавлява.Благодаря,че Ви има ;)

За този коментар потребителя bamboocha е получил благодарност от: Fr33style
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 28 Дек 2010, 11:03 

Благодаря ви за хубавите игри. Преди малко завърших и третата част на Мортимър Бекет
и удоволствието ми беше голямо.

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Начало форум » Adventurers Community » Коментари & Препоръки