Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Adventurers Community » Потребителска зона

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Мили спомени
 Мнение Публикувано на: 29 Дек 2014, 20:30 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 39
Получил благодарност: 160
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
Малко е късно, колкото и да се разкайвам, че не поздравих Христо за именния ден увлечена в монотонно работно ежедневие, но мога да споделя един спомен. Преди това само да добавя, че точно неговите постове във форума привлякоха вниманието ми към сайта, рядко има хора притежаващи дар слово като неговото. Сега към спомена...
Още в началото, правех някоя от частите на Хроники на сънищата и по невнимание бях изтрила готовия уолк преди да го пратя да се качва в сайта. Естествено споделих "неволята си" в общия чат. Христо го беше прочел и направил уолк, който пратил на Алекс, за да не се тормозя аз, но без да знае, че в това време аз също го повтарям. Когато Алекс му казал, че съм го написала втори път, той му казал да забрави и да не ми казва изобщо, че се е опитал да ми помогне.
Ето това е ЧОВЕКЪТ Христо.

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Мили спомени
 Мнение Публикувано на: 29 Дек 2014, 20:52 
Администратор
Аватар

Изразил благодарност: 7
Получил благодарност: 52
Медали: 2
Активен потребител (1) Полезен потребител (1)
Каквото и да кажа за Христо, ще е малко. Изключителен човек, който правеше всичко възможно за да помогне на всекиго и човек, който не се отказваше пред нищо. ПОКЛОН!

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Дек 2014, 21:39 

Изразил благодарност: 2
Получил благодарност: 2
От: Дата на изпращане:
4140140 2014-04-24 08:08:37
Съобщение:
-------- PLAMUCHETO написа: --------
Изиграх Анко, такава игра не бива да стои и хората да не и се нарадват.

Не и преди да е готова напълно. Трябва да намеря начин да вмъкна в играта преведените на български плочки от пъзела. Няма смисъл да пускам половинчати работи и да затвърждавам пословицата "Хубава работа, ама българска".

Поклон Христо!

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 30 Дек 2014, 15:51 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 31
Получил благодарност: 99
Медали: 7
Активен потребител (4) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Активност в логическите игри (1)
Без да съм го познавала лично - аз ще запомня Христо като човек с голямо сърце, който се сещаше да ни поздрави за празник или събитие по начина, по който само той може, с думи , които малко хора могат да намерят толкова леко. Тъпото е, че колкото и да се сблъскваш със смъртта, никога не си подготвен да я приемеш :no:
RIP и лек ти път натам, закъдето си поел.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 31 Дек 2014, 06:57 
Администратор
Аватар

Изразил благодарност: 65
Получил благодарност: 97
Медали: 13
Активен потребител (9) Полезен потребител (3) Признателен потребител (1)
Преди 7-8 години, когато случайно срещнах Христо в един сайт, той беше един единак. Човек, който раздаваше от себе си по онова време едни от малкото преводи на игри в пространството, правейки го от анонимен ник - ***. Христо не търсеше слава, не търсеше пари, а просто обичаше да раздава на хората без да очаква нещо обратно. Малко по-късно, когато се зароди идеята за сайта, това нямаше как да стане без помощта му. Ако не беше Христо, сега още щяхме да превеждаме помагала, а 200 преведени игри можехме само да ги сънуваме. Христо ни даде началния тласък, даде ни знанието, което нямахме. Христо се превърна в отборен играч, който винаги помагаше на всеки един от 20-те човека, които сме били в миналото с каквото може. От редакция до ресурси, а същевременно успяваше да изненада и самите нас, като ни прати нов превод от себе си, който не е бил обявяван. Анонимен, но специален. Човек, който малко от нас наистина познаваха, но и човек, който няма как да забравим.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 05 Яну 2015, 13:52 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Изразил благодарност: 13
Получил благодарност: 54
Медали: 6
Активен потребител (3) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Колективна игра (1)
Не го познавах лично и не съм имал никакъв контакт с него, но чета спомените Ви и се натъжавам. Докато четях новината се надявах просто да се е оттеглил от поддръжката на сайта поради каквато и да е причина.. но уви .. dejavu и то от най-неприятните. Едва ли ще мога да намаля тъгата Ви .. само бих искал да Ви припомня, че смъртта е за живите. Надявам се да е на едно по-добро място!

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Начало форум » Adventurers Community » Потребителска зона