Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Game Дискусии & Новини » Новини и статии

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: MYST се завръща на екран?
 Мнение Публикувано на: 13 Авг 2012, 09:04 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 102
Получил благодарност: 81
Медали: 15
Активен потребител (6) Полезен потребител (2) Признателен потребител (2) Развитие на форума (1) Активност в логическите игри (4)
Петко, затова и изрично акцентирах върху това, че авторитетът му е паднал в МОИТЕ очи. Изказвам лично мнение, а не го налагам, както ми се струва, че опитваш да правиш ти. Всеки има право на мнение и гледна точка, и моите са, че е аматьорско откъм маркетингова гледна точка да си правиш сметки без кръчмар. Сиреч - да пускаш реклама за нещо, което изобщо не е сигурно, и което дори ти самият не спонсорираш... абе изобщо нещата не зависят от теб на 100%. Както и да го погледнеш - аматьорско и наивно е. Сигурно ще си помислиш - "ти пък к'во разбираш от телевизия, телевизионни предавания и т.н.?" - За каквото и да става въпрос, нещата не се правят по този начин. Животът те научава да не казваш "хоп" преди да си скочил. Или поне, че не е полезно за теб, а понякога и за околните. :)

И какво като е събрал аудитория от рано? Още по-зле - сега повече хора са разочаровани :)
Не ща да влизам в полемики, просто ми се струва, че се разгорещяваш излишно и не допускаш различно мнение от твоето. "На вкус и цвет - товарищей нет."

Ай със здраве и да земеш да стриймнеш нещо, че пак аз трябва да отсрамвам... Пък играта ми не е в жанра :D

П.П. Нерви не виждам някой да съсипва... мен ми е забавно :P

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 13 Авг 2012, 12:18 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Изразил благодарност: 13
Получил благодарност: 54
Медали: 6
Активен потребител (3) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Колективна игра (1)
Ами няколко пъти се опитвам да сложа край на разговора по темата, така че всеки да си остане с неговото...но пак някой захваща на ново. Истината е, че трябват повече факти за това какво точно се случи и какви грешки бяха допуснати. Нито вашите думи са достатъчно аргументирани в моите очи..нито моите във вашите..и за това предлагам да приключим до тук.
Колкото до стрийма..иска ми се..много :) .. но мамка му..порастнах и други неща излезнаха напред по важност :(. За сега помагам с редакцията на снимките за преводите на игри в малкото време, което ми остава..и едва ли ще намеря още, така че давай ти..има хубави заглавия излезнали..жанра е без значение.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 13 Авг 2012, 22:10 
Администратор
Аватар

Изразил благодарност: 65
Получил благодарност: 97
Медали: 13
Активен потребител (9) Полезен потребител (3) Признателен потребител (1)
Само за финал да се включа и аз и да споделя следната мисъл:
Времето прекарано в подготовка не значи нищо и сто години да е, ако интензитета и усилията през тези години не са били на макс.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 15 Авг 2012, 17:23 

Изразил благодарност: 0
Получил благодарност: 1
Не разбирам защо обвинявате Роро. Сигурно нещо няма. Всичко беше на финала, даже роро каза и по телевизията, че ще има ново предаване. Не е като да е стоял със скръстени ръце 2 години. Събра екип, студио, всичко и кво стана. Един голем... И кой е виновен? Както и да го извъртате БТВ са виновни. А и вижте какво стана с господари на ефира и пълна лудница. Ама извинявайте, ако ми казвате, че предаване като мист няма бъдеще, а турските сапунски (колко да са тия бабички дет ги гледат), пълната простотия пълна лудница и изтърканото до болка шоу на слави, старите екшън филми и глупавите реалитита имат бъдеще - егати. Защо не направят един сървайвър (както казаха след последния) или слави да направи пак бягство към победата - щото струва повече пари и е по-трудно.
Ама тва сме си ние, такъв ни е манталитета. Дай ни пиене и некой да ни пеа. Вярно е, че такова предване няма бъдеще, просто защото не го заслужаваме. Докато не се научим да ценим това, което ни се дава така ще е. Предаването щеше да е страхотно и който не мисли така по-добре въобще да не пише тук.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 15 Авг 2012, 17:53 
Администратор
Аватар

Изразил благодарност: 65
Получил благодарност: 97
Медали: 13
Активен потребител (9) Полезен потребител (3) Признателен потребител (1)
Пенсионерските предавания имат повече рейтинг, защото държавата ни е застаряваща - близко до акъла. А извинявайте, че съм на друго мнение, но когато някой наистина иска нещо и се бори, то да бъде факт - всичко се постига. Не може две години наистина да ми кажеш, че някой се е борил нон-стоп за нещо и накрая ... Просто е несериозно.
Най-малкото че е пълно с посредствени телевизии, които и без това се чудят какво да излъчват по цял ден, че дори са отворени за предложения. Казвам го от опит, защото познавам двама студенти в НБУ, които в момента водят собствени предавания по такива с много скромни хонорари, но имат поле за изява. Някой просто си е пофантазирал повечко, прехвърлил после половината организиране на сумати народ и накрая се изцепил пред най-голямата медия в България и кво... ще те вземат с отворени обятия и ще ти плащат милиони, нали? К'во очаквате? Едно време БТВ беше по-отворена за младежки предавания, но в момента програмата им е до такава степен запълнена с продукции, че трябваше да направят още 100 милиона канала. И въпреки това, ако хората наистина имаха желание да го направят това предаване щяха.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 16 Авг 2012, 13:09 
Hercule Poirot
Hercule Poirot
Аватар

Получил благодарност: 42
Медали: 3
Игра за сайта (1) Активен потребител (1) Полезен потребител (1)
pinko89 написа:
Вярно е, че такова предване няма бъдеще, просто защото не го заслужаваме. Докато не се научим да ценим това, което ни се дава така ще е. Предаването щеше да е страхотно и който не мисли така по-добре въобще да не пише тук.

Не. Такова предаване няма бъдеще, защото няма да носи достатъчно приходи на авторите си, а никой не би работил на загуба. :/ Просто е. Както вече казах, хората ще си свалят безплатно играта от торент, а няма да се обаждат по нощите на импулсни телефони. Когато преди много години Мист започна по ММ, нещата бяха доста по-различни от сега. Торенти нямаше, имаше свободни сървъри тип дата.бг, но актуални игри рядко се качваха, а и да се качваха, при download от 20kb/s (в много случаи с ограничение на месечния трафик), игра на повече от 1 CD се теглеше бавно, да не говорим, че хубавите игри като Phantasmagoria бяха на по 6-7CD-та. Тогава Мист беше чудесна алтернатива, имаше зрители но по-важното е, че имаше и участници, от които предаването се издържаше (реклами нямаше).
Сега това няма, как да стане освен ако в 1 час не поместят 45 минути рекламно време и то само при положение, че има достатъчно зрители ("стотици" не е достатъчно).

Както казах още в първия си коментар, ако смятате, че не съм прав - опитайте. Една читава камера струва около 500 до 1000 лева, нета ви е технически безплатен - направете си Web TV и цепете мрака.

А тия глупости с "BTV са виновни" звучат меко казано тъпо, ако предаването, което Роро е замислял е било толкова "страхотно", поради простата причина, че ако една продукция печели 100 лева, телевизията по която се излъчва печели по 300 и всяка телевизия би имала интерес да излъчва тая продукция. Ако - пак казвам- тя е била толкова добра...

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 16 Авг 2012, 19:57 

Получил благодарност: 1
[13.8.2012 г. 13:01:16] Georgiev: kak si, chovek
[13.8.2012 г. 13:01:20] Georgiev: kakvo stava s myst?
[13.8.2012 г. 13:01:58] RORO: baviat se neshtata
[13.8.2012 г. 13:02:05] RORO: nishto poveche ne iskam da kazha v momenta
[13.8.2012 г. 13:02:23] Georgiev: axa
[13.8.2012 г. 13:02:26] Georgiev: okay:)
[13.8.2012 г. 13:02:35] Georgiev: kakvo stava s teb inache
[13.8.2012 г. 13:03:02] RORO: v momenta sum pritihnal. mnogo zor, mnogo bachkane, mnogo nadezhdi... umorih se :)

От скайп..

За този коментар потребителя flashrecords е получил благодарност от: myst_fan
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 06 Сеп 2012, 20:06 

Изразил благодарност: 3
Получил благодарност: 4
http://www.youtube.com/watch?v=Qhefe-Fc ... r_embedded

Интервю с Роро :)

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 07 Сеп 2012, 10:39 

Получил благодарност: 9
ПФ!Много добре се разбра намека че с това пропадане имаше в предвид проекта Next.А бе от тука на татък каквото и да си говорим вече е затворена страница.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 07 Сеп 2012, 15:20 

Аз съм все още оптимист,защото каза,че сега не му е времето за велики дела..Може би след 1-2-3 години пак ще пробват Роро и компания да върнат най-доброто предаване правено някога на малкия екран :) Но трябва да им дадем благодарности,че поне пробваха да направят нещо за нас..това,че телевизиите,с които преговаряха им отказаха да има такова предаване(най-вероятното оправдание е,че няма свободни часове заради турските им сериали и остарелите им филми от преди 20 години..).Надявам се феновете на Myst(и на NEXT TV) да не се отчайваме,а да се борим за това предаване да го има в ефир!

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 07 Сеп 2012, 17:03 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Активен потребител (3) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Колективна игра (1)
Каква борба пада само...ням думи.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 07 Сеп 2012, 19:46 

Всички,които работеха по проекта NEXT TV съм сигурен,че все още мислят за неговата реализация..дано телевизиите ни се осъзнаят и да направят този проект реалност!..докато има турски сериали,сапунки,филми от 20-ти век трудно ще станат нещата..

Според мен трябва отново преговори с тези телевизии: БНТ1,БТВ (БТВ ЕКШЪН,БТВ КОМЕДИ),ТВ7,СИТИ ТВ,НОВА ТВ,ЕВРОКОМ СОФИЯ.
ББТ(когато за последно имаше MYST)
ТВ+(в краен случай,ако отново другите телевизии откажат)

Има и още един вариант да се направи собствена телевизия,обаче едва ли ще е възможно това..

Може би малко смешно звучи,но мисля,че на много от вас,както и на мен,им писна да гледаме едно и също по телевизията и адски скучни продукции..

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 07 Сеп 2012, 19:54 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Прочети темата назад да видиш на колко от нас им е писнало..тука едва ли ще намериш съмишленици.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 07 Сеп 2012, 20:05 

Чел съм..но ако теглим чертата и стоим с кръстени ръце няма как да стане..

За този коментар потребителя myst_fan е получил благодарност от: banskidedo
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 08 Сеп 2012, 00:34 
Hercule Poirot
Hercule Poirot
Аватар

Получил благодарност: 42
Медали: 3
Игра за сайта (1) Активен потребител (1) Полезен потребител (1)
Пак ли извадихте мумията Мист? не е ли време да пораснете?

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 08 Сеп 2012, 05:31 

XpoZed написа:
Пак ли извадихте мумията Мист? не е ли време да пораснете?

Ние сме пораснали..ама тея хора,които работят в телевизиите са пораснали без мозък и мисъл за творчество и разнообразие :)

PS: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Дано скоро го гледаме така и по ТВ-то..

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Сеп 2012, 10:18 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

http://www.facebook.com/pages/Playstyle ... 88?sk=info

За този коментар потребителя OutOfTouch е получил благодарност от: myst_fan
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Сеп 2012, 19:30 

OutOfTouch написа:
http://www.facebook.com/pages/Playstyle/110478585772388?sk=info

Мерси за инфото :)

Значи сега пак идват обичайните въпроси..Кога ще се реализира този проект,по коя телевизия ще се дава и кои ще са водещи (Виждам,че Слави го има на снимките..обаче Роро го няма нещо майче :( ..)

PS: http://vbox7.com/groups/ea9c179364a4/

Пуснах една фен страница на МИСТ..който иска да се присъедини и да публикува разни материали за игри,аниме,манга,технологии,музика и т.н. :)

xYorYx: Моля, използвайте бутона Edit, за да редактирате последното си мнение.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 04 Окт 2012, 12:38 

Получил благодарност: 9
Не вярвам аз вече на думи!Докато не го видя на екран не вярвам!Може би и за този проект 2/3 години ще се приготвят.Това е мое мнение не ангажирам никого.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 04 Окт 2012, 23:14 

" ефирът ще бъде обявен скоро"..дано не стане като с NEXT TV и тая любима дума "скоро" да стане никога..

Имам чувството,че БТВ ще дават това предаване,защото видяхме как свалиха господари на ефира и после се опитаха да го копират(незнам дали още се опитват да направят това предаване "Господарите")..

PS: "Playstyle"

Утре в предаването преди обед по BTV ще гостува единият от водещите на Playstyle. Разговорът ще бъде на тема явлението Gangnam Style ще има и допълнителни изненади. Часът на излъчване ще е между 9.30-10.00"

Последна промяна myst_fan на 04 Ное 2012, 18:25, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 23 Окт 2012, 13:57 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 36
Получил благодарност: 152
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
Какво стана? Уж щях да гледам и забравих да пусна ТВ.

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 23 Окт 2012, 22:42 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Ами като цяло излагация от страна на БТВ..ето : http://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/video/1870538243-Stilat_Gangnam_zavlyadya_i_Bulgaria.html

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 23 Окт 2012, 22:58 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 36
Получил благодарност: 152
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
Това какво общо има, то трябваше да е на другия ден.

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 26 Окт 2012, 07:32 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Какво да е на другия ден ? Мислих, че питаш за P.S-a от коментара на myst_fan .

PS:"С радост може да обявим, че тази неделя, ще ви покажем първото издание на Playstyle в неговата крайно завършена форма. То ще има за цел да демонстрира идеята и замисъла на предаването, да покаже тематиките в рубриките и най-вече да покаже на всички, че имаме желание да работим :) Ще може да видите първото издание в и-нет, за сега не можем да обявим ТВ медията за излъчване поради ред обстоятелства, които се развиват в момента. Искаме да уверим всички, че предаването наистина е предвидено за ТВ медия, а не само за интернет. Този демонстрационен първи брой, ще е базовата основа, оттам нататък ще развиваме проекта с пълни сили :)"

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Окт 2012, 20:17 

http://hdbox.bg/uclip.php?id=5547

чакаме модератора да одобри клипът :)

PS: http://hdbox.bg/templates/Mobile/swf/pl ... DIAQEKcwkh

PS2: Playstyle - Първо издание
от
S_L_A_V_I
на 30-10-2012 в 10:21

Здравейте Искам да ви покажа една скромна медийна продукция, която реализирахме наскоро с група ентусиасти. Иска ни се да направим стойностна медия за видео игри, технологии и модерни култури, която да успее след време да влезе някъде в по-широкото ефирно пространство. Playstyle е проект насочен именно към тази сфера. Първото издание успяхем да го пуснем вчера и макар да има някои неща за дялкане, се надявам да ви хареса. В първото издание има превю на 2те нови АС игри, ревю на РЕ6 и интервю с Данаил Лазов - Giantt от българската Starcraft 2 сцена. Има и разни екстри свързани с анимета и К-Поп, за който се интересува.

https://vimeo.com/52402489

Следващото издание ще го пуснем в някакъв момент скоро.

За този коментар потребителя myst_fan е получил благодарност от: banskidedo
Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Начало форум » Game Дискусии & Новини » Новини и статии