Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Other / Други » Steam

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Голямото раздаване Игра 1 25.06-30.06
 Мнение Публикувано на: 25 Юни 2012, 11:02 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 4
Получил благодарност: 19
Медали: 1
Активен потребител (1)
Здравейте, ето и първата ни задача за Вас чрез която имате шанса да спечелите едно напълно оригинално Steam копие на The Tiny Bang Story. В тази тема напишете какво харесвате в AdventurersBG. Победителят ще бъде избран на случаен принцип, но все пак се постарайте да пишете обективни мнения.

ПРАВИЛА НА РАЗДАВАНЕТО
1] Могат да участват само регистрирани потребители на AdventurersBG (датата на регистрация няма значение).
2] Всеки потребител има право само на 1 акаунт.
3] Всички правила на форума важат и тук.
При нарушение на някое от тези правила потребителят ще бъде наказан, а наградата ще бъде дадена на друг потребител, отново на случаен принцип. Ако потребител се откаже от наградата си или няма регистриран Steam акаунт, наградата се тегли отново.

ПОБЕДИТЕЛ: gazara_9713

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Голямото раздаване Игра 1 25.06-30.06
 Мнение Публикувано на: 25 Юни 2012, 12:01 

Изразил благодарност: 0
Получил благодарност: 0
Ми аз принципно съм бил фен на куестовете кажи речи цял живот и ми беше много тъжно, че няма никой около мен, който също толкова много да ги харесва, всички играеха фифа, ралита, куейк и тн. не че аз не играех де, просто никой не споделяше страстта към куестовете, след няколко десетки пъти ползвания на гугъл търсачката в търсене на нови куестове и сайтове, попаднах на adventuresbg и бях безкрайно щастлив и ядосан едновременно, щастлив, защото най-накрая попаднах на сайт какъвто винаги съм искал да има, и ядосан че не бях попадал на него по рано, много обичах събиранията в петък вечер и съвместните решавания на куестове, така се запознах с Woosh с който до ден днешен си цъкаме заедно какво ли не :) Харесва ми че поддържате сайта, качвате нови заглавия, превеждате walkthrough-та, много е хубаво че има някой който да го прави в нашта малка държава. :))

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 25 Юни 2012, 15:42 

Изразил благодарност: 6
Получил благодарност: 2
Aми първоначално ми харесаха три неща. Преводите, играенето на игри в реално време и каталога.
За преводите - много ме впечатли това, че има хора които отделят от времето си, да направят едно такова нещо реалност. Напук че сме малка страна и хората които ценят игрите като изкуство или добър начин на забавление са малко. При това без пари, което е много важно и говори достатъчно за тяхната отдаденост. Точно от такива хора имаме нужда. Въпреки че гледам да минавам игрите си без помощ, досега винаги съм поглеждал поне веднъж в някое помагало. Няма как, понякога можеш да забиеш супер гадно на нещо елементарно и това да ти вгорчи живота. :)
За стрийминга на игри - това ми напомня на времето когато се играеха игри в предаването Мист. Макар че няма много хора които да гледат в момента и предаванията да са доста нарядко, все пак го отчитам за сериозен плюс
Каталога е много як, надявам се да продължава да се обновява с нови заглавия. Понякога има някои грешки, но има възможност да се алармира за тях от потребителите. Аз често го използвам за да намеря други заглавия на определена фирма или за определена платформа. Страхотно е това че можеш да видиш кой какво играе в момента и да го питаш за определени неща.
Накрая разбира се, искам да похваля хората които пишат в новините, статиите и интервютата. (особено интервютата ми бяха много интересни) Очарован съм от потребителите и ръководството във форума и сайта. Дори не мога да направя разлика между тях. Нямам идея кой е модератор, кой админ и т.н. Всички са много любезни и това прави прекараното време тук удоволствие. :)

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 25 Юни 2012, 19:36 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Изразил благодарност: 13
Получил благодарност: 54
Медали: 6
Активен потребител (3) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Колективна игра (1)
Макар сайта да е за преводи на игри основно лично аз рядко ги използвам за това. Малко по-често използвам walkthrough-тата и сейвовете, но отново доста рядко. Така че, като цяло не това ме привлича в сайта. По-скоро това, че тук е място, където мога да си говоря за игри с други хора :). Явно това ми липсва на моето виртуално аз. Като се замисля..наистина няма къде другаде..и разбира се потребителите да са също толкова отзивчиви и разговорливи.
Всичко общо взето ми хареса като леко неудобство все още ми представлява да следя 2те системи за съобщения и това къде какво получавам.Въпреки това :) спец. благодарности на Сашо, за бързата реакция всеки път, когато трябва да се промени или добави нещо към сайта. Наистина си разбира от работата.
Темите във форума също са много интересни и забавни..особенно, когато се появи някой образ с грамотност на циганин :).
Липсват ми нощните live stream игри.
Помагал съм преди за тестването на превода за някоя игра преди да бъде пуснат официално и се надявам за в бъдеще да има с какво да помогна. Ако имате нужда от някой с познания в Photoshop или видео едитинга...на разположение съм.

P.S. xYorYx сигурно Събота или Неделя ще поработя върху това, за което говорихме.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 26 Юни 2012, 08:23 

Изразил благодарност: 2
Редовно посещавам този сайт най-вече заради преводите и защото съм фен на куест жанра.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 26 Юни 2012, 12:57 

Разбира се най-много харесвам преводите на игри това и ме привлече в този сайт. Използвал съм доста и помагалата като вече се опитвам да играя и без тях. Също много е полезен списъка ''Моите игри'', освен че имам три други списъка на куестовете, които съм изиграл (в тефтер, на текстов документ и с обложки) използвам и този като е хубаво това, че могат да се добавят и игрите които ще играя след време за да не ги забравя. Като цяло съм доволен от сайта, засега не съм се включвал активно във форума и игрите на живо, но иначе редовно го посещавам за интересни новини и разбира се нови преводи.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 26 Юни 2012, 14:55 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 23
Получил благодарност: 61
Медали: 7
Активен потребител (4) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Активност в логическите игри (1)
И сега като декласирахте Фрий, наградата на мен ли се пада :hmm: :D :yahoo:

За този коментар потребителя Aleks е получил благодарност от: Fr33style
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 26 Юни 2012, 22:18 

Получил благодарност: 1
Аз най-вече ползвам списъка "Моите игри". С напредването на годинките вече започвам да позабравям какво съм играл... А и да бъда честен от време на време поглеждам в walkthrough-то като запъна някъде :)

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 27 Юни 2012, 09:07 

Влизам в сайта заради куест игрите. От списъците с помагала си харесвам коя да играя и съответно ако закъсам отново се добирам до тук да хвърля едно око на помагалото. Преводи не ползвам, по простата причина, че разбирам английски. Вече ако няма Ен. може би ще си дръпна превод. Друга причина заради, която влизам е инфото за игрите и по-специално в момента - Tomb Raider. Отдавна търсех кога ще излезе точно и благодарение на тази публикация, която пуснахте наскоро разбрах. Благодаря!

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Юни 2012, 10:29 

Получил благодарност: 1
Отговора на въпроса какво харесвам в AdventurersBG е много прост-Всичко.Винаги съм се надявал да намеря български сайт в който да има преводи и помагала и когато това се случи бях възхитен.Може би някъде там в дните след като случайно попаднах на сайта започнах да играя куестове и ден след ден се увличах все повече и повече по тях.Много ми харесва това че всичко е обяснено като за начинаещи и винаги можеш да зададеш въпрос на който ще ти бъде отговорено за по малко от 2-3 часа.Помагалата както и преводите са наистина полезни особено за хора като мен които не могат да се справят с цялата игра без чужда помощ.От скоро започнахте да публикувате статии "Игри на седмицата" които са много добри и помагат за намирането на интересна игра.Куест каталога с описанията,снимките,видео клиповете и коментарите са наистина страхотни не знам дали има друг български сайт в който да има толкова много информация за толкова много игри.Live stream-а на игри е много интересен за жалост от скоро е доста рядко,но пък чакането засилва интереса.На края искам да ви благодаря за това че благодарение на вас се докоснах до толкова много интересни игри и се надявам да продължите с добрата си работа.
От:gazara_9713

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 30 Юни 2012, 20:33 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 4
Получил благодарност: 19
Медали: 1
Активен потребител (1)
Честито на първият победител gazara_9713!

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11 мнения ] 

Начало форум » Other / Други » Steam