Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Other / Други » Steam

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Голямото раздаване Игра 2 02.07-07.07
 Мнение Публикувано на: 02 Юли 2012, 16:56 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 4
Получил благодарност: 19
Медали: 1
Активен потребител (1)
Ето я и втората ни задача чрез която имате голям шанс да спечелите напълно оригинална Steam игра. Тази седмица играта е Botanicula! За да я спечелите напишете в тази тема кой е любимият Ви превод от AdventurersBG.

ПРАВИЛА НА РАЗДАВАНЕТО
1] Могат да участват само регистрирани потребители на AdventurersBG (датата на регистрация няма значение).
2] Всеки потребител има право само на 1 акаунт.
3] Всички правила на форума важат и тук.
При нарушение на някое от тези правила потребителят ще бъде наказан, а наградата ще бъде дадена на друг потребител, отново на случаен принцип. Ако потребител се откаже от наградата си или няма регистриран Steam акаунт, наградата се тегли отново.

ПОБЕДИТЕЛ: ampulataaa

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Голямото раздаване Игра 2 02.07-07.07
 Мнение Публикувано на: 02 Юли 2012, 21:17 

Изразил благодарност: 0
Получил благодарност: 1
Здравейте :)
Не мисля че имам любим превод защото не виждам как един може да е по различен от останалите,но ако трябва да избера бих казал че това е превода на играта "Black mirror 3".
Защо точно този?Може би защото тази поредица беше първата която изиграх.В началото когато започнах да играя "Black mirror" бях много развълнуван и любопитен какво ще стане напред в играта и спирах да играя само когато страха ставаше по силен от мен.Скоро след края на 1-та част успях да мина и 2-та и реших да потърся информация за продължение на играта и така разбрах че вече беше започната работа по нея.Минаха месеци в чакане,направих си календар на който гледах колко време остава до излизането и.Най накрая на 12.04.2011 дойде момента който чаках от толкова време,но отново не можех да я започна.Mакар че знаех малко английски без БГ превода нямаше да е същото.Накрая всичко се подреди превода беше готов,играта беше интересна всичко беше идеално.И сега след тази история бих казал,че именно заради дългото чакане превода и играта ми станаха любими а само като си помисля че ако не бях попаднал на вашият сайт нямаше дори да съм чувал че съществува такава игра.
Това беше моята история дано да ви е харесала и благодаря отново на всички от екипа на сайта за добрата работа.
От:gazara_9713

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 03 Юли 2012, 10:21 

Изразил благодарност: 2
Получил благодарност: 0
Тъй като преди около 2 години имаше един период,в който играех само игри от куест жанра,съм използвал много преводи и мога да кажа,че всеки един от тях е много добър,и затова искам да благодаря на екипа на сайта за прекрасните преводи.Да избера кой е любимия ми превод не е лесно,но може би ще избера поредицата ''Fall Trilogy'',защото знаех,че това ще бъде прекрасна игра,и бях много щастлив,когато видях,че има превод за нея.
Това е,което имам да кажа.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 03 Юли 2012, 18:11 

Аз пък съм много доволен и много се радвам на преводите на игрите от поредицата "Хрониките на сънищата". Доста време съм се лутал из играта...

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 05 Юли 2012, 18:05 

Изразил благодарност: 6
Получил благодарност: 2
Ами аз си падам по заглавията с по мрачна тематика и атмосфера. Много се радвам на преводите на Scratchers, lost crown, amnesia, silent hill... и т.н. (макар че съм ги играл без преводи. За евентуално второ изиграване задължително с тях) Най-много обаче съм ползвал тези на Aura и Secret ot lost cavern. А да, забравих и Safecracker. Mного хубави изживявания. :up: Те първа обаче ще опитам още други. Сравнително от скоро използвам редовно сайта.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 06 Юли 2012, 08:49 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Изразил благодарност: 13
Получил благодарност: 54
Медали: 6
Активен потребител (3) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Колективна игра (1)
Превода на Blood Rayne 2 понеже имам и лично участие в тестването на превода.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 07 Юли 2012, 14:27 
Аватар

Преводът на Monkey Island 3 - запазени са римата при боя с мечове и хуморът от оригиналните диалози на английски.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 07 Юли 2012, 20:08 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 4
Получил благодарност: 19
Медали: 1
Активен потребител (1)
Победителят е ampulataaa! Честито!

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 8 мнения ] 

Начало форум » Other / Други » Steam