Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Other / Други » Steam

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Голямото раздаване Игра 3 09.07-14.07
 Мнение Публикувано на: 09 Юли 2012, 09:22 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 4
Получил благодарност: 19
Медали: 1
Активен потребител (1)
Ето я и следващата ни задача. Тази седмица ще имате шанса да спечелите оригинално Steam копие на Dustforce! Всичко, което трябва да направите е да напишете в тази тема ако бяхте член на екипа с какво бихте ни помогнали?

ПРАВИЛА НА РАЗДАВАНЕТО
1] Могат да участват само регистрирани потребители на AdventurersBG (датата на регистрация няма значение).
2] Всеки потребител има право само на 1 акаунт.
3] Всички правила на форума важат и тук.
При нарушение на някое от тези правила потребителят ще бъде наказан, а наградата ще бъде дадена на друг потребител, отново на случаен принцип. Ако потребител се откаже от наградата си или няма регистриран Steam акаунт, наградата се тегли отново.

ПОБЕДИТЕЛ: OutOfTouch

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Голямото раздаване Игра 3 09.07-14.07
 Мнение Публикувано на: 09 Юли 2012, 21:01 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Изразил благодарност: 13
Получил благодарност: 54
Медали: 6
Активен потребител (3) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Колективна игра (1)
Бих помогнал с обработката на снимките.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 10 Юли 2012, 10:13 
Аватар

Изразил благодарност: 0
Получил благодарност: 0
Бих помогнал с опазването на форума "чист" от хора неспазващи правилата :) и със превода на игри.

ПП: Късмет на всички участници.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 11 Юли 2012, 17:16 

Изразил благодарност: 1
Бих си сложил аватар :D
Добре, сериозно. Всъщност не посещавам форума изобщо, но често хвърлям поглед на главната страница и новините, които минават по нея. С какво бих помогнал ли?
Превода на статии е едно нещо, но той не е кой знае колко сложен. Мисля че 90% от пишещите тук разбират английски, но предвид, че най-големият износ на AdventuresBG са езиковите пачове, бих се замислил. Всъщност да, с удоволствие бих работил върху превода на игра ако това ще я направи по-достъпна за хората, които не разбират добре английски. Даже бих го приел доста лично, защото ми е писнало да гледам епизоди на Duck Dogers рано сутрин по BTVaction и да усещам как половината майтапи се губят безследно в превода. С още по-голямо удоволствие бих превеждал "Живите Мъртви", защото просто не знаете колко яко става по-нататък.
С какво още? Докато си губех времето в сайта забелязах, че Horror Friday и Quest Weekend отдавна вече не са активни, което супер много малко ме криви. Не само че, лично аз съм прекарвал дни, гледайки Let's Play-овете на Helloween4545 (Resident Evil и Alan Wake са може би най-добрите), но и благодарение на това оценявам колко е яко да видиш някоя игра, която подозираш, че никога няма да играеш в действие и то с лафовете на някой кажи-речи забавен тип за фон. Още повече ако това се прави на живо и публиката има дейно участие в самата игра. Та да, лаптопа ми трудно подкарва нещо правено в последните 4 години, но с удоволствие бих ходил на гости, за да си бръщолевя глупости с някой докато играем Sanitarium в 2 часа сутринта примерно.
Още? Бих взел монокола през, който гледат хората пишещи в сайта и бих го насочил към инди сцената. Мамка му, Gemini Rue, който е един от най-яките адвенчъри правени на AdventureStudio мина абсолютно незабелязано (или поне от мен), а наскоро излезна и Resonans и да...
Най-любимите ми материали из сайта са тези, които разсъждават върху механиката, дизайна и цялостната изработка на игрите като цяло и куестовете по-специално. С удоволствие бих се заел да издиря повече информация и да я преведа (предвид, че изобщо не се чувствам адекватен да напиша свой труд по въпроса). Даже нямаме и представа колко много неща от психологията, рекламата, философията и какво ли още не се използват редовно в игрите. Смятам, че колкото повече всеки играч знае за всичко това толкова повече ще разбира това, което играе и толкова повече ще му се наслаждава.
Бих написал и сценарии за игра.
Но всъщност то си е въпрос на ентусиазъм. Не е нужно човек да е част от екипа, за да направи нещо - трябва само да го иска. Свободното време и самото умение идват с искането.

Леле, тая жега какво причинява на хората.

Едит - Подкастове - забравих подкастовете.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 13 Юли 2012, 11:36 

Изразил благодарност: 2
Ами ако бях член на екипа,щях да помогна с преводите..предполагам.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 14 Юли 2012, 11:57 
Аватар

Изразил благодарност: 0
Бих помогнал с разпространението и поддръжката на сайта.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 14 Юли 2012, 19:44 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 4
Получил благодарност: 19
Медали: 1
Активен потребител (1)
Честито на OutOfTouch!

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7 мнения ] 

Начало форум » Other / Други » Steam