Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Game Дискусии & Новини » Общи Game Дискусии

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Anna
 Мнение Публикувано на: 12 Авг 2012, 22:40 
Hercule Poirot
Hercule Poirot
Аватар

Изразил благодарност: 138
Получил благодарност: 35
Медали: 5
Активен потребител (1) Признателен потребител (1) Активност в логическите игри (3)
Изображение

Година: 2012
Разработчик: Dreampainters
Издател: Dreampainters
Платформа: PC
Жанр: Horror, Adventure
Изглед: 1-во лице

Системни Изисквания:
Minimum Requirements

INTEL CPU: Pentium 4 3.0GHz
AMD CPU: Athlon 64 FX-74
RAM: 1GB
Nvidia GPU: GeForce 6600 GT
AMD GPU: Radeon X850 Series
Operating System: Windows XP, Vista, 7
HDD Space: 1 GB

Описание:
Anna е Италианска инди адвенчър игра, наподобяваща игрите от поредицата Penumbra. Направена е на базата на реално заснети кадри от Ayas, Aosta Valley, Алпийски регион в северозападна Италия. Сюжетът следва автентични фолклорни митове и легенди, по записани от създателите на играта разкази на местни жители и от исторически документи.
Действието се развива в една стара дъскорезница близо до селцето Champoluc. Място, което е точно пресъздадено от реалния свят. Играта разполага с шест високо детайлни нива, в който ще трябва да решавате пъзели, да намерите добре скритите улики в постоянно променящата се среда и да се изправите пред зловещото "присъствие", което обитава околностите. Психическо състояние на вашия герой (коeто се определя от вашите действия), ще ви доведе до един от трите възможни края на играта.

Снимки От Играта:
Изображение
Изображение
Изображение

Галерия:
http://www.desura.com/games/anna/images/tree#gallerylist

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Anna
 Мнение Публикувано на: 01 Окт 2013, 01:13 

Изразил благодарност: 6
Получил благодарност: 2
Уф, тая игра ме кара да се чувствам супер тъп. От една година я имам и съм я пускал 3 пъти и всеки път едно и също. Не мога да разбера какво се прави в началото, като те пуска пред къщата. :) Преди малко пак убих 1 час и направих всичко възможно, като огледах всеки периметър из и без това малкият двор.

Взех двете стъклени парчета и изглежда че единственото което остава са 3-те купчини с камъни, ама с тях нищо не може да се направи. Също напълних бутилката с вода от реката... Тотално се изчерпах от идеи и търпение. Някой имал ли го е този проблем като мен?

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 01 Окт 2013, 08:12 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 37
Получил благодарност: 156
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
Трябва да си намериш и една шишарка и като си поиграеш с вратата над която има око ще се появи брава.

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 01 Окт 2013, 11:49 

Сигурно имам към 10 шишарки, но врата с око не бях забелязал. :wtf: Ще пробвам.През цялата ли игра има такива неща и пъзелите са на това ниво? А за какво са купчините с камъните тогава? :)

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 01 Окт 2013, 20:41 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 29
Получил благодарност: 91
Медали: 7
Активен потребител (4) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Активност в логическите игри (1)
Не ти трябват 10, и даже не е задължително шишарки, доколкото си спомням - ако ти е трудно да влезеш, нататък може да ти е още по-трудно :) Оглеждай се добре - всичко в тази игра е логично навързано - внимавай и чети надписите, включително и тези по стените ;)

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 02 Окт 2013, 12:05 

Toва беше безумно и не виждам никаква логика в него. Метнах шишарката върху гравираното око над вратата и тя се залепи за нещо. Нищо не стана и метнах още една, но ми каза че вече си има една. Въртях се въртях се, пробвах всичко и сложих двете половини на стъклата върху окото. Стана но пак никакъв ефект. Изпробвах всичко и се оказа че стъклата се запалиха със запалката (или може би залепената шишарка...) и от дървената врата излезе огън. Опитах се да го гася не стана. Изгасих с водата запаленото стъклено око и използвах невидимата дръжка, която явно е била на мястото на огъня дето излизаше от вратата.

Каква е връзката м/у всички тия неща, аз лично не мога да разбера. Изобщо не харесвам такива нелогични игри, жалко че тази е такава. Изглеждаше ми интересна. :(

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 02 Окт 2013, 13:22 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Активен потребител (4) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Активност в логическите игри (1)
Ами да, я не се блъскай повече :D

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 02 Окт 2013, 13:25 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 37
Получил благодарност: 156
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
Не е чак толкова нелогично. С овъглената шишарка се прави ирис на окото и когато "проглеждаш" вече бравата става видима.

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 02 Окт 2013, 14:01 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

А ве остави тази хава - ти да видиш по-нататък - едни дървени манекени се местят сами, разни органи ще гориш, стените говорят, къщата се променя - нечовешка работа :D :D :D

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Начало форум » Game Дискусии & Новини » Общи Game Дискусии