Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Game Дискусии & Новини » Общи Game Дискусии

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Най-лошия куест?
 Мнение Публикувано на: 21 Окт 2010, 23:51 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 111
Получил благодарност: 94
Медали: 15
Активен потребител (6) Полезен потребител (2) Признателен потребител (2) Развитие на форума (1) Активност в логическите игри (4)
Странно, извинавам се тогава. Възможно е грешката да е в моя монитор :blush:

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 08:45 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Изразил благодарност: 13
Получил благодарност: 54
Медали: 6
Активен потребител (3) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Колективна игра (1)
От както видях темата мисля кой е най-тъпия куест, който съм играл и немога да се сетя. Сещам се за такива, които съм играл и отказвал по една или друга причина, сещам се и за такива на които стила на играта или дори интерфейса не ми е допадал..но нещо повече трябва за да ги класирам в тази категория. Сещам се и за такива, които адски много са ме изнервяли, но след като открия решението (сам или от walkthrough ) разбирам, че играта си е наред просто аз не съм достатъчно съобразителен и находчив или пък не съм си взел поука от проблем срещнат преди това в играта. Общо взето всяка една adventure игра си има стил..и ако не допадне на играещия отива в графата "най-тъпа игра", което според мен е грешно. Не играта..а ние трябва да се напасвате според стила на играта. Останалото, което може също да е причина игра да попадне в тази категория е кофти интерфейс..което е въпрос на свикване..и трудни загадки..което пък още по-малко е причина.

За този коментар потребителя OutOfTouch е получил благодарност от: loter
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 11:03 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Активен потребител (6) Полезен потребител (2) Признателен потребител (2) Развитие на форума (1) Активност в логическите игри (4)
Не мога да се съглася напълно с последното твърдение. Най-вече трябва да изхождаме от това, че самата тема и коментарите в нея са много субективни. Братушките са казали "По мирис и цвет - тавариш нйет" (простете некадърния ми руски). При всички случаи обаче има игри-шедьоври и игри, които са зле! Има игри, които са от преди 6-7 години и са с по-неграмотна графика, музика, интерфейс, сюжет и атмосфера от игри на по 15 години - пример: Sherlock Holms and the Mystery of the Mummy.
Също с риск да бъда оплют от половината съфорумци тук - почти същото мога да кажа за поредицата Art of Murder. Но на нея поне графиката й беше що-годе добра. Всичко останало от гореизброените качества липсваха...поне при мен.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 14:42 
Аватар

Изразил благодарност: 1
Получил благодарност: 1
Predator написа:
Не мога да се съглася напълно с последното твърдение. Най-вече трябва да изхождаме от това, че самата тема и коментарите в нея са много субективни. Братушките са казали "По мирис и цвет - тавариш нйет" (простете некадърния ми руски). При всички случаи обаче има игри-шедьоври и игри, които са зле! Има игри, които са от преди 6-7 години и са с по-неграмотна графика, музика, интерфейс, сюжет и атмосфера от игри на по 15 години - пример: Sherlock Holms and the Mystery of the Mummy.
Също с риск да бъда оплют от половината съфорумци тук - почти същото мога да кажа за поредицата Art of Murder. Но на нея поне графиката й беше що-годе добра. Всичко останало от гореизброените качества липсваха...поне при мен.

За Art of Murder съм напълно съгласен.От трите части неможах да изиграя нито една до край.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 18:02 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Активен потребител (3) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Колективна игра (1)
Аз изиграх и трите и молих за още. Всичко ми допадна в играта..дори и различния интерфейс. От първата към третата част се усещаше все повече и повече напрежението в играта. Е разбира ли се..ако преди това сте играли игра от калибара на Silent Hill (някоя от последните части да речем), Art of murder ще се стори детска игра.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 18:47 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

OutOfTouch написа:
Аз изиграх и трите и молих за още. Всичко ми допадна в играта..дори и различния интерфейс. От първата към третата част се усещаше все повече и повече напрежението в играта. Е разбира ли се..ако преди това сте играли игра от калибара на Silent Hill (някоя от последните части да речем), Art of murder ще се стори детска игра.

Или Still Life (едно!)

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 19:07 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Едно ли беше ония пъзел с двата шперца дето трябва да се движат едни номерирани пластини нагоре и надолу или Still Life 2 ?

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 19:32 
Аватар

Изразил благодарност: 0
Дидке,ако прочетеш поста ми може би ще разбереш и разликата,която правя между двете игри,но и защо ги слагам в едно мнение.Всъщност съм го казала съвсем буквално.А дребвавостта ти няма да коментирам,естествено много добре знам разликата между отделните жанрове,но не сме в училище да четеме от учебника,нали?Големи хора сме . :)

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 21:37 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

OutOfTouch написа:
Едно ли беше ония пъзел с двата шперца дето трябва да се движат едни номерирани пластини нагоре и надолу или Still Life 2 ?

В първата беше - където трябваше да отворим вратата на ателието на Марк Акърман... ако не се лъжа той беше художника. :hmm:

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 21:41 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 37
Получил благодарност: 156
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
Очевидно ставам доста дребнава, когато някой е определил като лоша изпипана до най-малкия детайл игра като Schizm 2, само защото му се е сторила трудна. Още повече, че Realm of Illusion ти е любима, а разликата в трудността при пъзелите на двете игри е почти незначителна.
Относно Art of Murder и аз да се включа, изключително много ме дразнеше коментара с равен тон на Никол при кликането на каквото и да е, в инвентара или някъде по екрана, трета част не можах да се насиля да доизиграя, дори и да е била интересна историята... просто играта страда от тотална липса на атмосфера.

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 22:18 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Predator написа:
OutOfTouch написа:

В първата беше - където трябваше да отворим вратата на ателието на Марк Акърман... ако не се лъжа той беше художника. :hmm:

Да..именно! Там се отказах да я играя. Нито сам, нито с walkthrough успях да го мина тоя момент. Мъчих се половин ден..псувах, псувах..и се отказах. Но това не ми попречи да изиграя 2рата част де. Но ще я запомня тая игра цял живот.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 23 Окт 2010, 08:56 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Двойката е палячовска в сравнение с първата. Съветвам те да я изиграеш наново. Ако чак толкова забиеш пак на тоя пъзел - има и видео помагала в тубата ;) Аз го играх около 2 седмици - първоначално 1-2 дена - после ме викнаха командировка за около 10 дена в Обзор, където не играх, но след като се върнах още същата вечер продължих да го мъча и успях! Не е толкова труден и страшен колкото доста хора си мислят ;)

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 23 Окт 2010, 12:56 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Ами аз имам навика игрите, които не доиграя по някаква такава причина..или софтуерен проблем или друга причина... , да ги гледам как хората ги минават в youtube. Нямам и навика да преигравам игри..превъртам и забравям, защото от опит знам, че компютърните игри много зарибяват. На пръстите на едната ми ръка се броят заглавията, които съм преиграл. Сeга се сещам две от тях : Machinarium и Trine , като последната не е приключенска, но е логическа.
Така, че от гледна точка на това да разбера какво става след пъзела..задоволих си любопитството още тогава :) и я догледах до края. Но тва да имам пред себе си walkthrough в две версии - написано и на клип..и пак да немога да го мина ми се случва за първи път през живота. Чак почнах да си мисля, че съм некъф малоумник :), но щом като видях играта по MYST преди години и колко пот се изля и там..се поуспокоих.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 18 Ное 2010, 12:00 
Аватар

Получил благодарност: 0
15 days. Играта не ти позволява да я играеш - всичко е некви кътсцени, имаш 10-15 мин. безмозъчно кликане и тва е.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 03 Май 2011, 08:15 

Изразил благодарност: 2
За всеки рейс в люлин си има пътници ^^
Лично обявявам,че най - ТЪПИЯ и безсмислен куест е Next Life.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Май 2011, 20:44 
Администратор
Аватар

Изразил благодарност: 65
Получил благодарност: 97
Медали: 13
Активен потребител (9) Полезен потребител (3) Признателен потребител (1)
Да спомена и Memento Mori ...

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 02 Ное 2012, 17:38 
Аватар

Изразил благодарност: 1
Медали: 1
Игра за сайта (1)
Heaven сюжета не е завладяващ

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Ное 2012, 00:31 
Аватар

Изразил благодарност: 9
Получил благодарност: 7
До сега най много бях разочарован от Midnight nowhere.
Не че нещо, играта докато я играеш е добра, даже доста, обаче края е потресаващо тъп.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 13 Яну 2015, 17:45 

Получил благодарност: 0
Art Of Murder - FBI Confidentional
not expecting to be so flat that game - the end very disappointed me!
puzzles are very bad to me! :D :D

----------------------------

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Начало форум » Game Дискусии & Новини » Общи Game Дискусии