Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Requests / Заявки » Game Saves / Сейфове на игри

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Silent Hill 2
 Мнение Публикувано на: 12 Май 2009, 01:46 
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Аватар

Изразил благодарност: 1
Получил благодарност: 4
Медали: 2
Активен потребител (2)
Нуждая се отчаяно от сейф за Silent Hill 2 ;(
Играта ми е адски интереснa, но незнам защо се получи някакъв бъг - почти на края на играта съм и дори с walkthrough не мога да мина мястото до което съм стигнал - правя всичко както трябва но не става. Ситуацията е следната : В хотела почти на края на играта съм и съм стигнал до асансьора, който не тръгва ако не си освободиш всичко от инвентара, защото много тежи ! Правя го точно както трябва но асансьора продължава да издава аларма ! Какаво ли не пробвах - гледах клипчета на хора как са го минавали и т.н. Правя го точно както един пич, който го е записал на видео в you tube само че при него след като си освободи инвентара алармата спира, а при мен не :fuck: Не мога да разбера защо е така :damn:
Ето, вижте клипчето за да ви стане по-ясно : http://www.youtube.com/watch?v=IAPSrNlUQ_c

Сори за дългия пост ама съм отчаян ;( Моля ако някой има сейф след това място да ми пише .... Мерси предварително !

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Silent Hill 2
 Мнение Публикувано на: 12 Май 2009, 06:34 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 36
Получил благодарност: 153
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
Не намирам много логиката, но това намерих като съвети и тактика: ако не можеш да тръгнеш с асансьора (имам предвид хотела на брега на езерото), трябва да оставиш всички предмети в шкафа, ако отново не успееш да потеглиш, трябва да вземеш обратно от шкафа и трябва да изстреляш всички патрони(ако има и пълнители) на оръжията, които си остави. После върни празните оръжия в шкафа и трябва да се получи.

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Silent Hill 2
 Мнение Публикувано на: 12 Май 2009, 11:44 
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Аватар

Изразил благодарност: 1
Получил благодарност: 4
Медали: 2
Активен потребител (2)
didka222 написа:
Не намирам много логиката, но това намерих като съвети и тактика: ако не можеш да тръгнеш с асансьора (имам предвид хотела на брега на езерото), трябва да оставиш всички предмети в шкафа, ако отново не успееш да потеглиш, трябва да вземеш обратно от шкафа и трябва да изстреляш всички патрони(ако има и пълнители) на оръжията, които си остави. После върни празните оръжия в шкафа и трябва да се получи.

Благодаря ти, че си потърсила решение, но за съжаления няма да ми помогне :no:
Явно при мен има някакъв бъг точно с тези патрони - уж ги взимам през цялата игра, но нещо се е получава така, че те ми изчезват и не мога да си зареждам оръжията. Забеявах, че в инвентара има празни места между някои предмети - може би там трябва да са патроните :hmm: Сигурно от там ми идва този проблем с асансьора - явно патроните си стоят в инвентара ми, но не се виждат и за това се задейства постоянно алармата :damn: Еми премирих се вече, пробвах всичко - остава ми само да видя изиграването на играта от там на татък на някое видео в youtube :/

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Начало форум » Requests / Заявки » Game Saves / Сейфове на игри