Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Requests / Заявки » Localization Patches / Преводи на игри

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Gabriel Knight
 Мнение Публикувано на: 12 Юни 2011, 05:06 
Аватар

Изразил благодарност: 13
Получил благодарност: 1
Здравейте :) Много бих искал да ви помоля да направите превод на поредицата ;) Някъде бях чел, че играта е подобна на Черното огледало, която е любимата ми игра от жанра. Също така мисля, че в този сайт бях прочел преди време, че някои игри имат проблем, който не позволява играта да бъде преведена :damn: Може би това е причината тази игра да няма бг пач, след като е толкова стара и същевременно много добра :agree: Моля за отговор дали някой ще започне да се занимава с превода, ако има желание и възможност разбира се :) и ако може да споделите какъв е бил проблема, та не е направен превод досега :hmm: Благодаря предварително и се радвам, че ви има :allup:

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Gabriel Knight
 Мнение Публикувано на: 12 Юни 2011, 05:31 
Администратор
Аватар

Изразил благодарност: 65
Получил благодарност: 97
Медали: 13
Активен потребител (9) Полезен потребител (3) Признателен потребител (1)
Поправете ме, ако греша, но май първата част нямаше субтитри, които да преведем.

За този коментар потребителя 3pacalypse Now е получил благодарност от: brigadira
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 12 Юни 2011, 12:51 
Аватар

Получил благодарност: 1
Ами останалите две???? Ако все пак имат субтитри ще ги превеждате ли?

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 12 Юни 2011, 14:50 
Nancy Drew
Nancy Drew
Аватар

Получил благодарност: 8
Brigadira, макар мнозина от нас да са навлезнали в жанра благодарение на игрите на Sierra, факт е, че поредицата е изключително стара по компютърните стандарти и превеждането й е от интерес само за хардкор геймърите в жанра. Ако сайтът разполагаше с 100-200 човека, имащи желание и възможност да превеждат (както е случая със сайтовете за превод на филми), всеки ден щеше да се качва нова игра. За съжаление, това не е така и за наличните преводачи има изключително много заглавия, между които да избират.
Конкретно на въпроса ти, за да се сдобие играта с превод е необходимо поне един от малкото налични преводачи да се захване с нея, пренебрегвайки другите по-нови заглавия. Това може да стане само ако той или тя намира играта за по-интересна от новите заглавия, които са му под ръка.
Ако ти или някой друг изяви желание да превежда играта, поемам ангажимента лично да проверя и извадя текста за превод, ако това е по силите ми, и да му го предоставя.
Това е най-изчерпателният и близък до истината отговор, който мога да ти дам. Заявките за превод са, за да е известно на преводачите какво потребителите биха желали да видят преведено. Това означава, че ако отговорът на въпроса ти днес е "не", утре може да е "да".
Все пак ти благодаря за заявката. Лично аз, проверих играта и за мен единствената причина да не поема превода е, че играта е с много лоша графика и вероятно ще ми отнеме дни само за да я подкарам на моята машина.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 16 Юни 2011, 13:36 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 6
Получил благодарност: 14
Медали: 4
Активен потребител (3) Активност в логическите игри (1)
помня че много се бях борил с подкарването на първата част и накрая решението се оказа много лесно - в сайта на сиера има пач който подкарва играта на по нови машини. а относно превода - аз също не бих се захванал понеже има изключително много безсмислени диалози.

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Начало форум » Requests / Заявки » Localization Patches / Преводи на игри