Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Requests / Заявки » Localization Patches / Преводи на игри

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Castlevania Lords of Shadow
 Мнение Публикувано на: 23 Яну 2019, 12:10 

Изразил благодарност: 2
Получил благодарност: 0
Здравейте.
Първо се извинявам ако темата ми не е на подходящото място. Реших да изиграя Castlevania и то на български, но за жалост каченият български patch не работи. Става въпрос за steam версията на играта ако има някакво значение. Ще помоля ако някой има patch-a да ми го изпрати или да се замени старото, понеже не работи.
Благодаря предварително.

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Castlevania Lords of Shadow
 Мнение Публикувано на: 23 Яну 2019, 13:35 
Nancy Drew
Nancy Drew
Аватар

Изразил благодарност: 3
Получил благодарност: 13
Какво имаш предвид под не работи? Ако използваш оригинална версия от стийм, почти съм сигурен, че стийм изтрива превода. Стийм проверява файловете преди да стартира играта и открие ли несъответствия ги изтегля отново. Опитай да си я изтеглиш от замунда и с нея да пробваш.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 23 Яну 2019, 13:49 

Под не работи имам впредвид, че играта изобщо не тръгва, а за Стийм не съм сигурен, че изтегля нещо, когато има несъответствие, защото даже и когато премахна превода изисква така наречената "проверка на файловете" и чак тогава си изтегля липсващия файл и тогава играта тръгва. А за замунда - просто не играя пиратски игри. :)
П.П. Пробвах и с офлайн режим на стийм и пак не става... Всъщност какво трябва да съдържа този инсталатор, защото след инсталация в празна папка, не виждам да съдържа важни файлове, а би трябвало да има някакъв файл, който да замени друг? (Поне при мен съдържа само един значим файл и това е Uninstall)

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 23 Яну 2019, 14:36 
Nancy Drew
Nancy Drew
Аватар

Не виждаш файлове, защото инсталатора добавя превода към съществуващите файлове.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 23 Яну 2019, 22:12 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 111
Получил благодарност: 94
Медали: 15
Активен потребител (6) Полезен потребител (2) Признателен потребител (2) Развитие на форума (1) Активност в логическите игри (4)
Ако вече си закупил играта, то тази от замунда не би трябвало да се води "пиратска". Дори от морална гледна точка.

За този коментар потребителя Predator е получил благодарност от: edeseu
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 26 Яну 2019, 21:23 

Току що пробвах превода на Mirror's Edge със стийм и всичко си е добре,нещо самия инсталатор на Castlevania Lords of Shadow ме съмнява и при положение, че е просто 600кб и за да пренапише нещо, то той трябва да съдържа нещо, а нищо не съдържа.С на Mirror's Edge инсталатора в празна папка съдържа доста неща, докато на CLS не съдържа нищо... Или може би е по - различно ама ме съмнява...

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 26 Яну 2019, 22:14 
Nancy Drew
Nancy Drew
Аватар

Това са различни игри. Може би е направено така, защото размера ще е твърде голям. Така е и с превода на Хелблейд. В пача са добавени само файловете необходими за заместване на превода. Ако бях добавил целия файл готов, пача щеше да е 20+гб. Изтегли си версия от замунда, ако искаш да играеш на бг. Както каза и Predator, щом си закупил вече играта, не виждам причина да я считаш пиратска. Вече си закупил играта, няма значение от къде си я свалил.

За този коментар потребителя harry е получил благодарност от: edeseu
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 27 Яну 2019, 13:32 

harry написа:
Това са различни игри. Може би е направено така, защото размера ще е твърде голям. Така е и с превода на Хелблейд. В пача са добавени само файловете необходими за заместване на превода. Ако бях добавил целия файл готов, пача щеше да е 20+гб. Изтегли си версия от замунда, ако искаш да играеш на бг. Както каза и Predator, щом си закупил вече играта, не виждам причина да я считаш пиратска. Вече си закупил играта, няма значение от къде си я свалил.

Благодаря много за информацията, това ми беше чудно просто. А за версията от стийм, не е просто, че е закупена, но има и постижения и това прави играта още по - интересна, но няма значение, благодаря все пак и е супер това, което правите.

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Начало форум » Requests / Заявки » Localization Patches / Преводи на игри