Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Adventurers Community » Потребителска зона

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Kоментари, отзиви, мнения за/към помощника
 Мнение Публикувано на: 20 Окт 2010, 23:57 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 91
Получил благодарност: 77
Медали: 10
Активен потребител (4) Полезен потребител (2) Признателен потребител (2) Развитие на форума (1) Интересна статия / информация (1)
ndrazorx , страхотна тема ! Браво за труда :allup: дано повече хора да я прочетат !!!

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Помощник
 Мнение Публикувано на: 21 Окт 2010, 08:48 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Изразил благодарност: 13
Получил благодарност: 54
Медали: 6
Активен потребител (3) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Колективна игра (1)
Постарал си се..наистина. И на 1 човек да помогне темата ще си е изпълнила задачата.
За съжаление обаче лично аз не вярвам в креативността на новите поколения. По-скоро подвластни на мързела и това, че са по-умни от всички, просто ще игнорират. Темата няма да сложи край на идиотските въпроси :)..за това ви пожелавам здрави нерви и шаолинско търпение :).

За този коментар потребителя OutOfTouch е получил 2 благодарности от следните потребители: Hanibal_Lektar, Predator
Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Помощник
 Мнение Публикувано на: 21 Окт 2010, 21:01 

Изразил благодарност: 2
Получил благодарност: 0
А ние от кои поколения сме? Аз лично познавам много млади хора, които бъкат от идеи и знания и понякога си мисля ,че на техните години аз не съм била такаваВярвам в новото поколение и не всички са така задръстени,Имам прятелче от съседната къща ,което на 12години знае три езика владее компютерни знания,на които може да завиди всеки от нас ,Равотата ми е да общувам с много млади хора-деца,Бедна ви е фантазията какви възможности имат те,Не ги отписвайте!Ако някое дете пита за нещо не бива да го иронизираме а да им го обясним достъпно ,Повярвайте ми,ще ви изненадат,А малките им мозачета бърза ще се нагънат,Познавам добре децата ,Те са отритнати от родители,които са се юрнали да печелят пари,Децата имат нужда да комуникират,Те бърэо се учат итук трябва разумните ХОРА да им посочат пътя,който вече сме извървяли,Аэ така мисля и извинете ме ако нещо раэвалих в общия синхрон на мисли!!!!

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Kоментари, отзиви, мнения за/към помощника
 Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 09:15 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver

Изразил благодарност: 13
Получил благодарност: 54
Активен потребител (3) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Колективна игра (1)
pinc, не преувеличавай. Ти работиш с тях и е нормално да виждаш повече от тях. Но нека ти кажа също няколко факта. Аз съм последна година студент в "ПУ Пловдив" и виждам как от година на година изискванията към студентите падат. Нивото вместо да се качва-спада. Отгоре на всичко от преподватели разбрах, че учебната годината по специалност "Математика" ще я броят за нулева тази година, защото няма дост. записали се студенти(според мен)..според пореподателите е нямало и един, но мисля, че преувеличават. Специалност "Информатика" са приемали с тройки. От горе на всичко от ден на ден все още казват за някой ученик в комоциум след сбиване и то в самото училище. Малко ли се биеха и с преподавателите? Във vbox7 стана газария да се снимаш как се отваряш на учител и после да качиш клипа. По времето, когато аз бях на 18-20години нямаше такива неща или бяха по-скоро слухове.
Ти работиш с тях..виждаш повече деца от другия вид. Аз гледам и слушам какво се случва около мен. Личното ми мнение е, че нещата отиват към масово изтъпяване. Това, че ndrazorx се е постарал да напише темата е дост. показателно, че има проблем. Но не вярвам, че темата ще ги избави от същите тези въпроси..защото тенденцията е такава, че колкото по-лесна, достъпна и изчерпателна е информацията..толкова повече хората ги мързи да я търсят и прочетат.

P.S. Мнението ти ще тежи повече ако е написано на български.

За този коментар потребителя OutOfTouch е получил благодарност от: Predator
Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Kоментари, отзиви, мнения за/към помощника
 Мнение Публикувано на: 22 Окт 2010, 10:14 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 22
Получил благодарност: 45
Активен потребител (2) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Отговорил в играта с награда (1) Активност в логическите игри (1)
И двамата сте прави, няма смисъл да спорите. Единствената причина ndrazorx да пусне темата е, че на всички нас ни омръзна да обясняваме кое къде и за какво е в този сайт. Още като заредиш и влезеш в сайта в чата има прозорец на който пише че игри за сваляне има само в играй на български и на въпроси за помощ ще се отговаря само ако са пуснати във форума! Да ама не - всеки ден се намира някой, който да пита как да си свали игра от куест каталога и други подобни въпросчета, които няма да има нужда да се задават ако при регистрацията си направиш поне малко труда да прочетеш и да разгледаш къде си се регистрирал. И въпреки всички обиди,които отнесе Доктора в чата той най-търпеливо всеки ден обяснява на някой кое,как и защо! Нормално е да си изпуснеш нервите понякога...всички- и админи и потребители на този сайт все пак сме човешки същества.
Така че, благодарности на ndrazorx за темата, един да си направи труда да я прочете все е нещо!

За този коментар потребителя blondy е получил 2 благодарности от следните потребители: Fr33style, Predator
Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Начало форум » Adventurers Community » Потребителска зона