Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Requests / Заявки » Изпълнени заявки

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Alter Ego
 Мнение Публикувано на: 29 Авг 2010, 10:58 
Hercule Poirot
Hercule Poirot
Аватар

Изразил благодарност: 0
Получил благодарност: 42
Медали: 3
Игра за сайта (1) Активен потребител (1) Полезен потребител (1)
Страшен цирк ! Някой май се чувства недооценен...

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Авг 2010, 12:37 
Администратор
Аватар

Изразил благодарност: 43
Получил благодарност: 55
Медали: 12
Активен потребител (8) Полезен потребител (2) Признателен потребител (1) Активност в логическите игри (1)
Ужас! Сега този ще ни земи всички, преводи, няма откъде да крадем и как ще правим по 1000 лв на месец (нищо че всичко ни е безплатно)... :damn:

Пич, намери си социален живот и психолог.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Авг 2010, 15:07 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 6
Получил благодарност: 14
Медали: 4
Активен потребител (3) Активност в логическите игри (1)
само не разбрах за кое искаме пари? щото ако някой събира такси без да съм уведомен и сайта само екслоатира труда ми ще се ядосам доста!

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Авг 2010, 18:13 
Администратор
Аватар

Активен потребител (8) Полезен потребител (2) Признателен потребител (1) Активност в логическите игри (1)
Аз бе... тука в махлата продавам дискове с игрите ни на български на хлапетата по 10лв диска... :fuck: :D

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Авг 2010, 18:36 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 91
Получил благодарност: 77
Медали: 10
Активен потребител (4) Полезен потребител (2) Признателен потребител (2) Развитие на форума (1) Интересна статия / информация (1)
Fr33style , много евтино ги даваш бе брат ... направо ми подбиваш цената ... аз по 15 лв. парчето ги давам :ras:
Ама сега да не искате комисионна ;) !

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Авг 2010, 18:41 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 65
Получил благодарност: 98
Медали: 13
Активен потребител (9) Полезен потребител (3) Признателен потребител (1)
Аз тайно взимам по 5 лв за регистрация в сайта и сега тук си броя милионите :agree:

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Авг 2010, 23:03 
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Аватар

Изразил благодарност: 6
Получил благодарност: 8
Медали: 3
Помагало за сайта (1) Активен потребител (2)
Само съжалявам, че всичко това стана в темата за хубавата игра :S Не съм запознат с въпросния индивид, ама май не ми и трябва. Както и да е.

Играта започва хубаво, само дето ме мързи да я играя :Д Все още съм в началото, когато още не си е махнал белезниците.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Авг 2010, 23:10 

Получил благодарност: 0
Защо като е "безплатно" ако е преведена от друг няма значение кой ИЛИ кои не изказвате поне и насилствени благодарности? Нали е безплатно какво губите? Айде бързайте да преведете повече игри да не ви изпревари някой друг и да ви иде навятъра още някой превод и от него да загубите.
Говорих с главния който създаде екипчето и ни събра всички нас и каза че края почти се вижда.
За ваша радост.. Може да го отпразнувате отсега. Но преди да настъпи края ще си преведем всички игри които сме почнали. А те не са много - около 7-8 така че дишайте спокойно!
Поне се постарайте за вбъдеще да правите перфектни преводи - не с нови истории.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 29 Авг 2010, 23:47 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 47
Получил благодарност: 165
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
pi4_ot_klasa, ти и екипчето ви, ако се загледате в страницата откъдето се свалят игри, ще видите доста хора, които не са от екипа и игрите са си добавени на тяхно име и всички са им благодарни, и потребителите и ние.
Проблема с вас се получи заради човека, който ви е сформирал и незнайно защо си води в главата сам някаква виртуална война с нас. Still Life 2 щеше да бъде качена, както всички други игри или пачове, и естествено щеше да пише, кой я е превел. Говорихме с terror.... (не помня нататък) и понеже вие самите си казахте, че играта не е тествана, уговорката беше да я тестваме, редактираме, да махнем цинизмите, защото при нас има достатъчно много деца, а и нашето мнение е, че трябва да се използва максимално изчистен език, и да я пуснем. Колкото и да са перфектни преводачите, няма да се намери такъв, който да преведе игра и тя да звучи вярно без тест. Двама души от екипа (нашия) хвърлиха доста усилия в това и изведнъж вашия човек започна да ни псува по скайп като най-долен хамалин, то като се замисля и хамалина ще се изчерви. Достатъчно циничен, но с беден речник повтаряше едно и също като развалена грамофонна плоча, докато на всеки, който контактуваше с него не му писна и не го блокира в скайп.
След всички обиди на които се начетохме от ваша страна, не виждам за какво можем да говорим. Вашия човек никога не е контактувал с мен, няма идея що за човек съм, но си позволява да дава конкретни изказвания за мен, а още повече ме мрази и от какъв зор бих попитала аз? Много ми е чудно как така мразиш някой, с който никога не си имал допирни точки? Просто защото очевидно е озлобен човек, който не е осъществил себе си и се опитва да си го изкара на другите.

И един съвет от мен, ако искате да се лансирате въобще някъде, изберете си по подходящ PR, защото с този доникъде няма да стигнете.

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

За този коментар потребителя didka222 е получил 2 благодарности от следните потребители: 3pacalypse Now, Hanibal_Lektar
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 30 Авг 2010, 00:01 
Администратор
Аватар

Освен, че е озлобен е и е брутално тъп явно.

А и не сме казали, че искаме да сме първи в нещо и не сме казали, че не сме благодарени за чужди преводи - напротив, радваме се, че има хора които си отделят от времето и превеждат игри на хубавия български език. И изказванията за безпланите си игри са иронични, защото явно тоя terrorsquad си мисли, че ние взимаме някакви пари от цялата тая работа, което е пълна глупост.

И всички игри, които съм изиграл и превел не съм видял променена история. А като си мислите, че преводите са ни "осрани", просто си превеждайте вие и така. Направете си ако искате фирма и превеждайте, нямаме нищо против. Но явно, че искате да се заяждате и си правите някви нереални оценка за хора, които дори не сте виждали, а аз това най-много го мразя. Явно, че въпросния terror.. за пореден път казвам, май няма социален живот. А щом той може да обижда, мога и аз... Не го знам какъв е и от де се пръкна, но си мисля, че е 30 годишен дебелак, който седи на два стола и живее в мазето на майка си...

Айде поздрави от мен и всичко най с вашите ПЕРФЕКТНИ преводи... (пример: Tomb Raider Underworld: използвано "тва" вместо "това")

За този коментар потребителя Fr33style е получил 2 благодарности от следните потребители: 3pacalypse Now, Hanibal_Lektar
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 30 Авг 2010, 00:04 
Администратор
Аватар

Изразил благодарност: 7
Получил благодарност: 52
Медали: 2
Активен потребител (1) Полезен потребител (1)
Дидка ме е препокрила напълно докато си пиша коментара. Както е казала на сайта ни винаги сме качвали чужди преводи и сме изказвали благодарност на преводачите за това, че ни разрешават да ги добавим. Защото не на нас давате превода ами на всички потребители, които искат да си изиграят кустовете на български език. Единствения проблем, беше наличието на цинизми в превода на Still Life 2, които няма как да пуснем на сайта. След като хора от екипа вложиха труд да ги премахнат от превода по предварителна договорка с автора му и се стигна до момента, в който да пуснем редактираната версия на сайта заедно с вашите имена за превод, вашият напълно заблуден и живеещ в свой собствен свят шеф започна да псува каруцарски всеки, до който можеше да се добере по скайп с фикс идеята, че само и единствено той на този свят е способен да превежда правилно и напълно перфектно игри, и че ние само сме му крадяли труда и това, което до сега сме превеждали е пълен боклук и за нищо не става. При което на нас ни писна и му казахме да си запази превода за него си щом толкова държи да е в оригинал. С това трябваше да приключи всичко, но явно само от наша страна, защото той продължи да излива помия и до сега, както сам виждаш... За това превеждайте си до когато си искате и каквото си искате, нас не ни интересува това и на никого желанието не искаме да спираме. Имате си сайт разпространявайте си перфектните преводи и толкова. Както има още за обсъждане, че все тука се спирате и търсите някаква правда?

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 30 Авг 2010, 04:34 

Получил благодарност: 0
Глупости на търкалете и продължавате да си съчинявате. Кой лъжите освен вас си? Причините са много - но най главната е че сте много злобни и неблагодарни. Ако бяхте подходили като цивилизовани хора - можеше и да се получи. Покажете ги тези грешки в руския текст да ги видим къде са заедно с цинизмите. Освен едно педер*ст друго няма и тва е сложено за фън. При вас грешките не са "тва" и "това" а са напълно измислени изречения. Все едно петокласник ги е писал. Нищо общо с оригинала.
И точно на най важните места диалозите. А пък за томб райдера не ставай смешен. "Тва" и "това" ли можа да измислиш за грешка? Ти май бАлгарски незнаеш - грешки си тръгнал да търсиш. Някакви други ненамери ли? Руския разбрах, че ти е много добър. Ако трябва да ви копвам вашите "грешки" мястото няма да ми стигне. Подобре да ви ги дам лично да си ги видите да не се излагате тука.
Затова казах за вбъдеще да се стараете малко повече.
Научете се да приемате критика. Не всеки който ви каже, че има простотии и веднага бан.
Никой не ви завижда за жалките денги разберете го тва. Но сте длъжни да правите перфектни преводи и да понасяте на критика! Все пак не сте вчерашни. Не може само да искаш, трябва и да дадеш. Ако не перфектни поне простотиите да са по малко. И като каза томб райдер там простотиите са ви на всяко второ изречение. Направо и историята сте пренаписали. И това ако ви е най добрия преводач - Дидка.. нямам думи прсото. Така става като незнаеш езика, а се биеш в гърдите за големия преводач. Сулио и пулио тръгнали да говорят за грешки, изчистен текст и цинизми на нас неуките. Я си погледнете малко текстовете и си вижте ВАШИТЕ и тогава търсете Нашите и се изказвайтене неподготвени!
Ако ще слагаме грешки само кажете. Да видим на кой са повече!!!

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 30 Авг 2010, 06:23 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 47
Получил благодарност: 165
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
Ако цивилизован значи да обиждаш и псуваш, няма да подходим така!!!
Покажи ми едно място, където съм се била в гърдите и съм твърдяла, че съм голям преводач и въобще, че съм преводач!!!
Грешките си в Томб Райдър съм ги видяла и не съм ги отричала, ще ги поправя, когато пуснем пача, познай защо :/
И да питам защо си чел толкова внимателно? За да копираш, може би.
И като стана дума за Томб Райдър веднага се сещам мнението, което изказа за мен тогава, че жените са толкова тъпи и няма начин да успеят да се справят с пача :)
Аха, сега се сещам, къде е повода за омраза, че толкова драпаше да правим превода заедно и аз не се съгласих. Ми нормално е, след като вече беше полуготов, не виждам причина да го правя. Още повече, че хора с подобно държание не пускам до близкото си обкръжение.
А ние не сме учители дето показват грешки, така че като не си ги виждате, няма какво да занимавате нас.
Бан има не за критики, а за обиди и псувни. Пиши нормално (ако ти е по силите) и няма никой да те банне.

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 01 Сеп 2010, 19:31 
Аватар

Изразил благодарност: 5
Получил благодарност: 9
От доста години съм виждал какво ли не пускано в интернет. Всякакви опити да се направи нещо качествено с пари и с много пари. Но без пари срещам само в този сайт.
Аз съм един обикновен потребител. Регистриран съм от много време, но не пиша. За какво да го правя като всичко което излиза от това място е перфектно. На моменти не ми побира акъла с каква подбуда тези ГЕРОИ превеждат и се мъчат, докато изкарат един добър продукт пак казвам, без да струва парите на потребителите. Без да се замисля мога да гарантирам, че не съм попадал на нито един гаф в превода на игра, свален от този сайт. Не знам до колко ще съществува като екип, но си пожелавам това да е дълго, защото са уникални. Не е нужно да си редовен посетител за да го осъзнаеш. Дано ги има още много време. Поне аз се надявам.

п.с. Това че пише - регистриран 2009 , не е вярно. Доста преди това съм го направил.

Последна промяна Baev на 01 Сеп 2010, 22:04, променена общо 1 път

За този коментар потребителя Baev е получил 8 благодарности от следните потребители: 3pacalypse Now, blondy, didka222, Fr33style, Hanibal_Lektar, purpleisdead, Sisoko, 4140140
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 01 Сеп 2010, 20:22 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 91
Получил благодарност: 77
Медали: 10
Активен потребител (4) Полезен потребител (2) Признателен потребител (2) Развитие на форума (1) Интересна статия / информация (1)
Г-н Баев , ние според него сме баламите
freegay написа:
. Da po4na da usiram i az igrite da gi izigraqt balacite po na barzo i nqma da ima kvo da pe4elite hahaha. Za tva ste tolkova mrasni i vi e qd shtoto vi zimam "lqba" Samo 4e go praa naistina bezplatno perfektno i s kef a vie ot lakomiq.

да му кажа на freegay или на следващият му клонинг ... е ми ние баламите правим сайта и форума ... да ви кажа посещавам много сайтове НО такъв направен от вас НЯМА да посетя и пари да ми дават !
Ще си играя игрите , дори и на патагонски да са ... ама няма да ви направя удоволствието да ви похваля или изиграя нещо преведено то Вас !
Останете си сам със злобата си freegay ... тук хората са ми приятни и предпочитам да общувам с тях а не с такова куку като вас !

За този коментар потребителя Hanibal_Lektar е получил 3 благодарности от следните потребители: 3pacalypse Now, didka222, Fr33style
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 01 Сеп 2010, 20:44 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 22
Получил благодарност: 45
Медали: 6
Активен потребител (2) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Отговорил в играта с награда (1) Активност в логическите игри (1)
Аз мисля,че това си е чиста злоба,завист и пълна липса на себеуважение. И понеже не мога да измисля интелигентна и цензурирана обида ще ви разкажа една случка от морето. Въпреки липсата на визуален контакт ми се струва подходяща за случая!
Един доставчик сваля сервитьорка,ама груба,селска свалка. Обяд е и заведението е пълно, всички от хотела сме там. Момичето се опитва да го разкара интелигентно.......... но, нали е голяма работа, той не се отказва. След десет минутни реплики момичето не издържа и му вика : " Абе, еййй, много си прост бе, ама много си прост, колкото си космат толкова си и прост!"

За този коментар потребителя blondy е получил 2 благодарности от следните потребители: 3pacalypse Now, didka222
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 01 Сеп 2010, 22:13 
Аватар

Изразил благодарност: 5
Получил благодарност: 9
Това само в България го има. Заетите, значимите и можещи хора, създават нещо хубаво. А безделника плюе, та плюе. Това е масово, но няма да се плашите - глас народен, глас божи!

За този коментар потребителя Baev е получил благодарност от: 3pacalypse Now
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 02 Сеп 2010, 04:17 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 65
Получил благодарност: 98
Медали: 13
Активен потребител (9) Полезен потребител (3) Признателен потребител (1)
Оценяваме подкрепата ви! Благодарим!

За този коментар потребителя 3pacalypse Now е получил благодарност от: Fencheto
Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Начало форум » Requests / Заявки » Изпълнени заявки