Регистрация НачалоСайт МедалиТърсене Влез

Начало форум » Requests / Заявки » Изпълнени заявки

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Sherlock Holmes bg patches
 Мнение Публикувано на: 08 Ное 2010, 09:53 

Изразил благодарност: 1
Получил благодарност: 0
Става въпрос за Sherlock Holmes Nemesis и vs Jack The Ripper. Възможна ли е преводаческа интервенция в игрите? Ще се захване ли някой да превежда въобще? Моля ако някой смята да се заеме да пише тук - предполагам, че не съм единственият, който би се възползвал от топъл български превод.

Върнете се в началото 
 Профил  

Заглавие: Re: Sherlock Holmes bg patches
 Мнение Публикувано на: 08 Ное 2010, 13:08 
Администратор
Аватар

Изразил благодарност: 43
Получил благодарност: 55
Медали: 12
Активен потребител (8) Полезен потребител (2) Признателен потребител (1) Активност в логическите игри (1)
За сега - не. Иначе на мен ми харесват игрите и ако се отвори възможност ще ги започна. :)

За този коментар потребителя Fr33style е получил 2 благодарности от следните потребители: denger, Derek
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 08 Ное 2010, 17:52 

Изразил благодарност: 7
Derek ,присъединявам се и аз относно превода....а дано,ама надали..

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 13:19 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 65
Получил благодарност: 98
Медали: 13
Активен потребител (9) Полезен потребител (3) Признателен потребител (1)
И аз се присъединявам :laugh:

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 17:33 

Изразил благодарност: 3
и аз сьм ЗА превода,по-горния коментар какво толкова му е смешно..??...може би че и относно неговите коментари трябва да има БГ-ПАЧ-ове...защото все пише на пльоскавица.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 18:20 

Изразил благодарност: 0
Получил благодарност: 2
Fr33style....абе на този човек -''лежат''- голяма част от преводите в сайта...АДМИРАЦИИ,скоро имаше имен ден...Поздрави,макар и сьс закъснение...!!!...бъди здрав,здрав,здрав и щастлив....поздрави от едно градче в близост до морето,и знай че се оценява това което правиш!

За този коментар потребителя quartermain е получил 2 благодарности от следните потребители: 3pacalypse Now, Fr33style
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 18:50 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 91
Получил благодарност: 77
Медали: 10
Активен потребител (4) Полезен потребител (2) Признателен потребител (2) Развитие на форума (1) Интересна статия / информация (1)
diehard написа:
и аз сьм ЗА превода,по-горния коментар какво толкова му е смешно..??...може би че и относно неговите коментари трябва да има БГ-ПАЧ-ове...защото все пише на пльоскавица.

Пламаче , и под чуждо име да се криеш ... злобата ти личи ! Сайта , както и форума си е негов , ще си пише момчето както си иска :) !

За този коментар потребителя Hanibal_Lektar е получил благодарност от: denger
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 19:32 

Изразил благодарност: 2
ти пък Митко,направо ти се чудя,голяма мазмантия си....момчето така-момчето онака...абе ти свое мнение нямаш ли,голям нагаждач си....помагаш относно сайта,но като човек си МАЗЕН,накъдето духне вятъра.....гадно е това!

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 19:56 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Активен потребител (4) Полезен потребител (2) Признателен потребител (2) Развитие на форума (1) Интересна статия / информация (1)
paveloslav написа:
ти пък Митко,направо ти се чудя,голяма мазмантия си....момчето така-момчето онака...абе ти свое мнение нямаш ли,голям нагаждач си....помагаш относно сайта,но като човек си МАЗЕН,накъдето духне вятъра.....гадно е това!

Имам си мнение ... и то е да не харесвам хейтърите като него ! Нищо позитивно не съм видял в него ! Още от първите ми минути тук , ми прави лошо впечатление ! Другото е че мразя да правя циркове пред всички ... а ако искам мога ! Ако имам нещо да кажа , ще го кажа лично на всеки ... било той администратор или модератор ! А не да се заяждам с него на дребно и да демонстрирам ненавистта си ! Къде видя да се подмазвам ! Това аз се чудя :wtf: ?!? В това че защитавам админ ? И теб ще защитя ако си прав ... разбира се и Пламъчето/ diehard ако е в нещо прав ! Ама след толкова грозно нападение , и то така без повод ... никога !
Със здраве !

За този коментар потребителя Hanibal_Lektar е получил благодарност от: denger
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 20:07 
Глобален модератор
Аватар

Изразил благодарност: 47
Получил благодарност: 165
Медали: 29
Активен потребител (12) Полезен потребител (5) Активност в логическите игри (12)
Hanibal_Lektar и да се подмазва не виждам какво ще спечели, но ако вие двамата (и който и да е друг), paveloslav и diehard, продължавате по същия начин, знаете какво ще си спечелите. Считайте се за предупредени!
За мен ще бъде удоволствие :)

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

За този коментар потребителя didka222 е получил 2 благодарности от следните потребители: blondy, denger
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 20:41 

Изразил благодарност: 0
Получил благодарност: 2
че ония ХАНИБАЛ си е мазник,МАЗНИК СИ Е!....НО ROXETTE идват в България .....майната им на такива като Митко....мазници....ДА ЖИВЕЯТ РОКСЕТ...http://vbox7.com/play:0a4b04f6

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 22:09 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

diehard написа:

Искаш ли да знаеш кое е толкова смешно ?

Това, че всички искаме да преведем играта, но на този етап в пряк текст ви се каза, че не можем да го направим и вие въпреки това събирате гласове за превода на играта в тази тема все едно можем ей сега да я преведем просто се правим на важни...
За това казах, че и аз се присъединявам, защото и аз искам да я видя преведена...просто само с искане не става...капиш?

За този коментар потребителя 3pacalypse Now е получил благодарност от: denger
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 22:27 

Изразил благодарност: 3
капиш....анадъннму.

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 09 Ное 2010, 23:46 
Amateur Puzzle Solver
Amateur Puzzle Solver
Аватар

Изразил благодарност: 22
Получил благодарност: 45
Медали: 6
Активен потребител (2) Полезен потребител (1) Развитие на форума (1) Отговорил в играта с награда (1) Активност в логическите игри (1)
Ееейййй, пък на всичките глупости които изписахте, да се сетите, да прочетете и нещо друго освен заявки за пач, помощ и помагало. Ей така бе... от грам любопитство,да погледнете колко игри има за превод в момента, колко помагала, малко добро чувство за хумор и благодарност да проявите? Колко от вас, коита все реват...не ставаааааааа, не могааааааааа, искаааааам, всъщност знаят че тази седмица този сайт има рожден ден и тези хора най-вероятно бързат да ви изненадат приятно с нещо! Ама не....Напълни корито с каша,па само свини чакай...Извинете ме, но днес не ми е ден...тук влизам да се разтоварвам, а и тук същите простотии срещам...

За този коментар потребителя blondy е получил 7 благодарности от следните потребители: 3pacalypse Now, didka222, Fr33style, Hanibal_Lektar, ipavlov, Predator, purpleisdead
Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 10 Ное 2010, 10:46 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

quartermain написа:
че ония ХАНИБАЛ си е мазник,МАЗНИК СИ Е!....НО ROXETTE идват в България .....майната им на такива като Митко....мазници....ДА ЖИВЕЯТ РОКСЕТ...http://vbox7.com/play:0a4b04f6

Чета и ви се чудя на акъла ! То бива да си хейтър ... ама и да завиждаш на човек :wtf: ! Разбираш ли драги quartermain колко смешно и глупаво звучат думите ти след този пост

quartermain написа:
Fr33style....абе на този човек -''лежат''- голяма част от преводите в сайта...АДМИРАЦИИ,скоро имаше имен ден...Поздрави,макар и сьс закъснение...!!!...бъди здрав,здрав,здрав и щастлив....поздрави от едно градче в близост до морето,и знай че се оценява това което правиш!

сега и аз да почна тъпите писания че си мазник ... е няма да го направя ! Първо не ми е на културата , второ ми е под нивото !
Защо аз мога да съм приятел с много хора от сайта , и с тях да проведа смислен разговор ... а си единици като вас , който са изпълнени със злоба и завист не мога ? Търсете проблема във вашата глава ! За мене сте отворена книга , която съм чел вече !
Със здраве !

Върнете се в началото 
 Профил  

Мнение Публикувано на: 04 Фев 2013, 14:21 
Pro Puzzle Solver
Pro Puzzle Solver
Аватар

Всички игри излезли до момента са преведени, един от преводите е вече публикуван, следващите няма да закъснеят. Затварям темата.

Върнете се в началото 
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ] 

Начало форум » Requests / Заявки » Изпълнени заявки